W imieniu firmy Proteya Anna Jędrak, pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Redit.pl. Firma wykonała dla nas stronę internetową i prowadzi ją profesjonalnie, nie zapominając przy tym o miłej atmosferze współpracy. Doceniamy jakość usług i uczciwość. Jesteśmy w pełni uznania dla rzetelnej i fachowej pracy tej firmy. Czymś, co z pewnością wyróżnia ją od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie. Szybki kontakt, duża elastyczność, kreatywność, solidny produkt, kompetentne wsparcie techniczne, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie to cechy, które czynią Redit.pl firma godną polecenia. Firma stanowi przykład właściwej współpracy z klientem.

Anna JędrakProteya

Polecam usługi Pana Rafała, korzystamy z usług już od bardzo dawna i zawsze byliśmy zadowoleni ze współpracy. W dwóch słowach to fachowość i doświadczenie.

Z Panem Rafałem z firmy Redit.pl współpracuję od 2014 roku. Współpraca przebiega rewelacyjnie, kontakt ze strony Pana Rafała jest bardzo szybki, reaguje na nasze sugestie, zapytania. Poza tym posiada odpowiednią wiedzę na temat stron www, czy też pozycjonowania. Polecam współpracę z Panem Rafałem.

Robert MakosTOP-leasing24

Z Panem Rafałem współpracuję od 2014 r. i jestem bardzo z tej współpracy zadowolona. Pan Rafał tworzy dla mnie strony internetowe oraz je pozycjonuje z dobrym skutkiem, zawsze szybko reaguje na moje prośby w kwestii dokonania zmian na stronach oraz potrafi też doradzić. Polecam współpracę z Panem Rafałem.